TEKKEN v1.2 دریافت گیم خاطره انگیز مبارزات تیکن


گیم بسیار مهیج و مبازره ای تیکن TEKKEN

نسخه رسمی گیم تکن برای موبایل
گرافیک خیره کننده با گیم پلی داینامیک
محصول واحد اروپای کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment

این گیم فقط مخصوص آندرویدهای 5.0 به بالا می باشد

از دو دهه پیش تا کنون، نام TEKKEN یکی از درخشنده ترین آثار عرضه شده در سبک گیم های مبارزه ای می باشد. بعد از عرضه موفقیت آمیز 10 نسخه از سری گیم های تکن از سال 1994 تا کنون، در سال 2017 کمپانی ژاپنی BANDAI NAMCO تصمیم به عرضه نسخه رسمی این گیم برای موبایل نیز گرفت. این گیم همزمان با انتشار جهانی گیم TEKKEN 7 عرضه و برای سیستم عامل های Android و iOS منتشر شد.

Tekken

ویژگی های گیم تیکن آندروید

  • طراحی های بی نظیر
  • گرافیک عالی با جزئیات دقیق و زیاد
  • گیم پلی حرفه ای، داینامیک، روان و مشابه نسخه های کنسولی این سری از گیم ها
  • الگو گرفته شده از داستان ها و شخصیت های TEKKEN 7
  • شبیه سازی جذاب و حرفه ای مبارزات معروف سری گیم های تکن
  • وجود 20 شخصیت از شخصیت های محبوب سری گیم های تکن به همراه شخصیت های جدید
  • امکان آنلاک کردن مهارت ها و فنون ویژه برای هر شخصیت
  • وجود 3 مد مختلف گیم از جمله STORY MISSIONS , DOJO CHALLENGE , LIVE EVENT

معرفی و بررسی گیم ™TEKKEN

سری گیم های TEKKEN که برای اولین بار در سال 1994 عرضه شدند، به سرعت به یکی از محبوب ترین گیم های مبارزه ای تبدیل شدند. شاید بتوان با کمی اختلاف، این سری از گیم ها را محبوب ترین گیم های سبک اکشن/مبارزه ای طی دو دهه اخیر دانست. راز موفقیت این مجموعه را می توان در المان های زیادی جستجو کرد. نبود رقیب سرسخت، ویژگی های جذاب و البته شخصیت پردازی های دوست داشتنی از جمله مهم ترین نکات مثبت این سری از گیم ها هستند.

کمپانی سازنده این گیم یعنی BANDAI NAMCO در سال 2017 و همزمان با انتشار جهانی گیم TEKKEN 7 نسخه رسمی این گیم را برای سیستم عامل های موبایلی نیز منتشر کرد. این نسخه را می توان اولین نسخه رسمی از سری گیم های تکن برای موبایل دانست. طراحی بی نظیر و حرفه ای این گیم آنقدر به خوبی انجام شده است که شما در اولین مواجهه با آن، به سرعت به یاد نسخه های کنسولی سری گیم های تکن می افتید.

گرافیک عالی، شبیه سازی ویژگی ها و نحوه مبارزات، گیم پلی روان و پر زد و خورد و وجود شخصیت های همیشگی این مجموعه، گیم TEKKEN برای موبایل را به یکی از گیم های بسیار محبوب و پر طرفدار تبدیل کرده است. در این گیم می توانید 20 شخصیت قدیمی و جدید سری تکن را در اختیار داشته باشید و هر بیش از 20 حرکت ویژه، مهارت و فنون مخصوص به آن ها را آنلاک کرده و شخصیت های خود را ارتقاء دهید. گیم کاملاً آنلاین بوده و دارای سه بخش اصلی مرحله ای (Story Missions) ، چالش های دوجو (Dojo Challenges) و چالش های لحظه ای (Live Event) می باشد.

توجه: حداقل مشخصات مورد نیاز برای اجرای این گیم به شرح زیر است:

Android 5.0
پردازنده Exynos 8890/Qualcomm Snapdragon 820 یا قوی تر
2GB RAM