This War of Mine v1.5.5 دریافت گیم جنگ من + دیتا + تریلر برای آندروید آندروید


گیم آندروید “جنگ من” This War of Mine

عرضه شده در سبک شبیه سازی

به همراه تریلر رسمی از گیم + دیتا

در خواستی کاربران سایت APKTOPS

توصیه ویژه برای علاقه مندان به گیم های متفاوت و جدید

با امتیاز شگفت انگیز 4.7 از 5 و قیمت بسیار بالای 13 دلار در گوگل پلی

This War of Mine با شعار “در جنگ هر شخصی سرباز نیست” عرضه شده است!

برای کسانی که دنباله رو گیم ها هستند و نوعی گیمر به حساب می آیند، This War of Mine یک سورپرایز بسیار بزرگ به حساب می آید و افراد بسیار زیادی منتظر عرضه این گیم بوده اند. Eleven bit studios شرکتی لهستانی است که گیم “جنگ من” را عرضه کرده است تا قدرت خود را در این زمینه به رقیبان گوشزد کند. بدون شک This War of Mine یک زنگ خطر برای کمپانی های بزرگ گیمسازی به حساب می آید!

This-War-of-Mine

ویژگی ها:

  •  الهام گرفته از رویدادهای زندگی واقعی
  • کنترل نجات یافته های شما و مدیریت افراد بی پناه
  • سلاح های کرافت، الکل، تخت و یا اجاق – هرچیزی که به شما امکان زنده ماندن را می دهد
  • تصمیم گرفتن – تجربه های گرفتن تصمیم های عاطفی و بی رحمانه دشوار و سخت
  • جهان و کاراکترهای اتفاقی هر زمان که شما گیم جدیدی را آغاز می کند
  • پشتیبانی از زبان های انگلیسی، فرانسوی، المانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسیه ای، ترکیه ای، ژاپنی، کره ای، پرتغالی و لهستانی

مقدمه:

گیم This War of Mine مدت ها پیش برای PC عرضه شد. بعد از استقبال بی نظیری که از این گیم در PC شد، شاهد عرضه نسخه مخصوص IOS آن نیز بودیم و هم اکنون نسخه آندروید آن را برایتان در سایت ApkTops آماده کرده ایم. گیم که کاربران بسیار زیادی منتظر عرضه آن بودند. این گیم با داستان و گیم پلی کاملا منحصر به فرد عرضه شده است و جنگ را از دید دیگری مورد بررسی قرار می دهد که میتواند بدون جذاب باشد.

داستان گیم:

هنگامی که جنگ می شود، همه افرادی که در کشورهای جنگ زده وجود دارند، دارای مهمات، تجهیزات و اسلحه نیستند و بسیاری از این افراد نیز مردم عادی هستند که حتی امکان دسترسی به وسال مذکور را ندارند، یا حتی اگر داشته باشند، امکان استفاده کردن از آن را ندارند. داستان گیم نیز از همین جا شکل می گیرد. در این گیم شما در کشوری زندگی می کنید که مورد هجوم قرار گرفته است اما شما به هیچ وسیله ای دسترسی ندارید که بتوانید توسط آن خودتان را نجات دهید. در این گیم شما باید بتوانید خودتان را از دست تیراندازها و سربازها نجات دهید و از طرفی به دنبال غذا و دارو بگردید تا بتوانید زنده بمانید. تک تیرانداز ها و سربازها به دنبال آن هستند که کسی را ببینند تا بتوانند او را بزنند. به همین دلیل شما نباید از مخفیگاهی که در آن حضور دارید، خارج شوید. مشکل از آن جایی شروع می شود که گروهی از افراد زخمی و ترسیده که هم شهری شما هستند را نیز باید نجات دهید. مسئولیت نجات دادن افرادی که بیمار، زخمی و  … هستند نیز بر عهده شما بوده و باید بتوانید از آنها محافظت کنید. در جایی که نجات دادن خودتان کاری بسیار دشوار است، مسئولیتی بسیار دشوارتر بر عهده شما قرار خواهد گرفت که نجات دادن افراد دیگر می باشد. تصمیم گیری بر عهده شماست و گرفتن یک تصمیم اشتباه ممکن است همه چیز را خراب کند. نکته ای که در گیم باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، این است که زنده بمانید و بتوانید افراد دیگر را نیز تا حد ممکن از مرگ نجات دهید.

نقد و بررسی کلی گیم:

This War of Mine دارای گیم پلی کاملا منحصر به فردی می باشد. حداقل خود من، تا به الان گیم با چنین گیم پلی را ندیده ام. گیم که در آن شما در جنگ قرار دارید اما هیچ سلاحی را مورد استفاده قرار نخواهید داد و از طرفی باید به دنبال جان پناه های مختلف باشید تا بتوانید خودتان را نجات دهید و همچنین افرادی که مسئلیت آنها با شماست. در این گیم تنها چیزی که شما لازم دارید در درجه اول جان پناه است. سپس باید به دنبال غذا و دارو باشید تا بتوانید مشکلات را پشت سر بگذارید. گیم در خرابه ای نسبتا بزرگ انجام می شود و شما به همراه دیگر افراد جنگ زده در ان قرار دارید.

شما در طول روز باید در خانه بمانید و دلیل این امر نیز وجود سربازهای دشمن است که به محض دیدن شما سریعا شلیک خواهند کرد. بنابراین تنها مواقعی که می توانید خارج شوید، شب ها می باشد. در طول روز می توانید کارهایتان را پیش ببرید؛ برای مثال می توانید به دنبال ابزارهای مفید در داخل خرابه باشید یا می توانید کارهای اصلی را مانند غذا خوردن، مداوا کردن، خوابیدن (در صورت داشتن هرکدام از منابع) به روز موکول کنید.

در طول گیم ممکن است کسی از افراد جنگ زده برای پیشنهاد یا معامله کالایی با شما پیش قدم شود که در صورت دلخواه می توانید معالمه را انجام دهید و در قبال پرداخت وسیله یا خوراکی به آن شخص، در عوض چیزی را دریافت کنید. گیم به گونه ای طراحی شده است که که هریک از شخصیت هایی که شما در آن مشاهده می کنید، دارای قابلیت های مختص به خود می باشند و همین موضوع می تواند بسیار به شما کمک کند.

شما می توانید از برخی از افراد برای نگهبانی استفاده کنید تا به این صورت امنیت خودتان را تامین کرده باشید. یا این که آنها را برای یافتن منابع مختلف به گشتن بفرستید تا بتوانند وسایل مختلف را با خودشان به خرابه بیاورند. اما توجه داشته باشید که این کار باید در طول شب انجام شود. البته خود گیم هنگام طلوع افتاب، به صورت خودکار افرادی که به بیرون رفته اند تا وسایل را بیابند به ساختمان بر خواهد گردانید.

همانطور که در بخش ویژگی های گیم نوشته ایم، این گیم همانند یک زندگی واقعی پیش می رود. بنابراین تغییر فصل ها نیز در This War of Mine وجود دارد و مشکلاتی که ممکن است در هر فصل برای شما پیش بیاید را نیز مشاهده خواهید کرد. امکان مرگ و میر افراد به مرگ طبیعی نیز وجود داشته و شاید شاهد آن باشید که افراد به دلیل طبیعی یا حتی به دلیل بیماری بمیرند.

سخن پایانی!

در آخر بایید بگوییم که گیم This War of Mine بدون شک به عنوان یک شاهکار به حساب می آید. شاید در ابتدای گیم به دلیل این که با آن آشنایی نداشته باشید و از طرفی محیط تاریکی که گیم دارد از آن دلزده شوید و خواهان انجام آن نباشید. اما اگر بتوانید گیم را پیش ببرید بدون شک گرفتار گیم پلی اعتیاداور آن خواهید شد. دلیل این که می گوییم گیم اعتیادآور است که رفته رفته حفظ جان افراد دیگر برایتان مهم خواهد شد و تمام تلاش خود را خواهید کرد تا هر کاری که از دستتان بر بیاید، برای نجات دادن آنها انجام دهید. شاید به نوعی در گیم شما این اشخاص بدون اینکه خودتان بخواهید ارتباط عاطفی برقرار کرده باشید!

اگر به دنبال آن هستید که در روزهای تابستان گیم متفاوت و بسیار جذاب را تجربه کنید، توصیه می کنیم به هیچ وجه This War of Mine را از دست ندهید. در ادامه می توانید نسخه تست شده این گیم را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.