Trials Frontier v6.0.0 دریافت گیم موتور تریل مرزی آندروید


گیم موتور سواری Trials Frontier آندروید

به همراه نسخه مود شده

Trials Frontier یکی دیگر از عنوان های بی نظیر یوبی سافت می باشد که برای اسمارت فونهای آندرویدی به صورت رایگان در پلی استور آماده شده است. گیم Trials Frontier را می توان یکی از بهترین گیم های سبک موتور سواری نیز به حساب آورد که یوبی سافت برای آن وسواس بسیار زیادی به خرج داده است، چرا که این گیم، تنها گیم عرضه شده توسط UbiSoft در سبک موتور سواری می باشد!

Trials Frontier v5.8.3 دریافت گیم موتور تریل مرزی

ویژگی های گیم Trials Frontier

  • دارای گرافیک چشم نواز و بسیار زیبا
  • وجود موتورهای مختلف برای انتخاب کردن
  • رد شدن از موانع مختلف در گیم
  • دارای مراحل بسیار چالشی و سرگرم کننده
  • امکان باز کردن قابلیت های جدید در گیم
  • ارتقاء دادن موتورها در گیم
  • استفاده از موتور سه چرخ برای گیم
  • وجود بیش از 70 مسیر منحصر به فرد

معرفی و بررسی گیم Trials Frontier

گیم Trials Frontierدارای طرفداران بسیار زیادی می باشد. سبک طراحی خاص، باعث شده است تا این گیم به عنوان یکی از محبوب ترین گیم های عرضه شده برای آندروید شناخته شود. در این گیم شما در نقش یک راننده موتور سیکلت قرار خواهید گرفت. راننده ای که می توانید ظاهرش را تغییر دهید و کلاه کاسکت و لباس مخصوص موتور سواری دلخواهتان را برایش انتخاب کنید.

در این گیم مراحل مختلفی برایتان در نظر گرفته شده است. شما باید تلاش کنید تا بتوانید این مراحل سرگرم کننده و چالش برانگیز را پشت سر بگذارید. چالش اصلی در این گیم عبور از مانع هایی است که به صورت های مختلف مانند تنه درخت، شکل های هندسی، وسایل و … داخل جاده را گرفته اند و جاده را از حالت صاف خود خارج کرده اند. شما باید بتوانید به درستی کنترل موتور را به عهده بگیرید تا بتوانید این مانع ها را پشت سر گذاشته و گیم را انجام دهید. به همین ترتیب ده ها مرحله مختلف را باید پشت سر بگذارید که در هرکدام از آنها شاهد مانع ها و آیتم های جدیدی خواهید بود. به صورت کلی در این گیم بیش از 70 مسیر منحصر به فرد و غیر تکراری را تجربه خواهید کرد.

در این گیم موتورهای مختلفی نیز وجود دارند که می توانید هرکدام از آنها را که خواستید انتخاب کرده و مسابقات را با استفاده از همان ها ادامه دهید. قابلیت ارتقاء دادن تمام موتورها جهت افزایش قدرت آنها در این گیم گنجانده شده است و می توانید موتور خود را به بهترین تیون ممکن برسانید. همچنین در صورتی که از ظاهر پیشفرض موتورها خوشتان نمی آید می توانید با سفارشی کردن ظاهر موتور این مشکل را نیز حل کنید.

در گیم Trials Frontier شاهد گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای خواهید بود. یوبی سافت سعی کرده است بهترین گرافیک را با توجه به حجم گیم، به اجرا بگذارد. گیم پلی این گیم نیز بسیار اعتیادآور و زیبا طراحی شده است که بدون شک گیم پلی واقع گرایانه آن سبب شگفت زده شدن شما خواهد شد.