War Dragons v4.31.0+gn دریافت گیم استراتژیک نبرد اژدها آندروید آندروید


گیم استراتژیک War Dragons آندروید

بسیار جالب و هیجان انگیز

گیم نبرد اژدها یک گیم استراتژیک 3 بعدی بسیار هیجان انگیز و جذاب برای اسمارتفون های آندرویدی می باشد. شما در این گیم با ایجاد گروه و اتحاد خود به مقابله و مبارزه با دشمنان خود می پردازید و با به کار بردن نقشه های مناسب آنها را به نابودی خواهید کشاند.

War Dragons گیم استراتژیک نبرد اژدها آندروید

ویژگی ها :

  • امکان پرورش اژدها
  • امکان ایجاد اتحاد و متحد کردن قوا با دوستان خود
  • امکان ایجاد و ساخت قلعه های خارق العاده و غیر قابل نفوذ
  • ایجاد امپراتوری قدرتمند
  • زیبایی ها و امکانات در نظر گرفته شده بسیار خیره کننده در گیم

نقد و بررسی گیم War Dragons

در War Dragons گیم استراتژیک نبرد اژدها آندروید شما با داشتن بیش از 100 اژدهای متفاوت که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشند می توانید به وسیله آنها سبک استراتژیک مورد نظر خود را بسازید و در برابر دشمنان به مقابله بپردازید. منظور از ویژگی های هر اژدها قابلیت های هجومی متفاوت در نظر گرفته شده برای آنان می باشد. در War Dragons گیم استراتژیک نبرد اژدها آندروید شما می توانید به صورت آنلاین به دوستان خود بپیوندید و تشکیل یک قوای مشترک داده و به دشمنان حمله کنید،لازم به ذکر است در حین گیم می توانید با دوستان خود به صورت چت در ارتباط باشید.

در War Dragons گیم استراتژیک نبرد اژدها آندروید استراتژی های گسترده ای برای محافظت از قلعه در برابر حملات در نظر گرفته شده است از قبیل ترکیبات بهینه رعد و برق، برج کماندار و… که هر کدام به خودی خود می توانند نابود کننده باشند. یکی از کارهایی که می توانید برای پیشرفت در War Dragons گیم استراتژیک نبرد اژدها آندروید استفاده کنید متحد شدن با دیگر امپراتوری ها می باشد. از دیگر ویژگی های این گیم امکان پرورش اژدهای مورد نظر مطابق با خواسته های خودتان است که ثمره ی اینکار داشتن اژدهایی بسیار قوی در جهت تامین خواسته هایتان خواهد بود.